Dua Lipa uron Ramazanin (FOTO)

By

Në mesin e shumë të famshmëve që uruan Ramazanin, është edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa.

Artistja me famë botërore postoi një fotografi në instastory, në mënyrë që t’ia uronte ndjekësve të saj myslimanë, këtë muaj të shenjtë.

“Për të gjithë shokët tanë anë e mbanë botës urime muajin e Ramazanit”, ka shkruar ajo.

Kënga e saj e fundit është “Sëan Song” – një projekt që doli të ketë sukses të madh dhe numëron mbi 44 milionë klikime në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm