Dua Lipa kujton Nexhmije Pagarushën

By

Këngëtarja prishtinase me famë botërore, Dua Lipa, i është bashkangjitur bashkëvendasve të saj në përkujtim të së ndjerës Nexhmije Pagarusha, e cila dje ndërroi jetë në moshën 86 vjeçare.

Në InstaStory të saj, Dua postoi një fotografi të Bilibit të Kosovës dhe e shoqëroi me një emotikon zemre të kuqe.

 

Artikuj të ngjashëm