Doni t’i befasoni krejt për Halloween, këtu i keni disa nga të famshmit që mund t’ju inspirojnë (FOTO)

Harrojini ato pamjet prej shtrigash dhe kapelet e magjistareve që i shohim çdo vit në festën e Halloween! Nëse doni diçka më kreative, atëherë duhet patjetër t’i shihni kostumet më të spikatura të yjeve të famshëm botërorë. Ata janë thuajse të panjohur nga maskimet që kanë bërë, derisa Prive ka koleksionuar disa prej tyre dhe … Continue reading Doni t’i befasoni krejt për Halloween, këtu i keni disa nga të famshmit që mund t’ju inspirojnë (FOTO)