Doni t’i befasoni krejt për Halloween, këtu i keni disa nga të famshmit që mund t’ju inspirojnë (FOTO)

By

Harrojini ato pamjet prej shtrigash dhe kapelet e magjistareve që i shohim çdo vit në festën e Halloween!

Nëse doni diçka më kreative, atëherë duhet patjetër t’i shihni kostumet më të spikatura të yjeve të famshëm botërorë.

Ata janë thuajse të panjohur nga maskimet që kanë bërë, derisa Prive ka koleksionuar disa prej tyre dhe ua sjellë në artikullin në vazhdim.

Mbretëresha e maskimeve në botë, mbetet modelja Heidi Klum e cila na ka befasuar gjithmonë me kostumet që ka zgjedhur.

20112012

2013

Zayin Malik si spiderman dhe e dashura e tij Gigi Hadid si Balck Cat – po patët partnerë dukuni si këta të dy se janë shumë simpatikë.

2017

Nicole Scherzinger e veshur si Cleopatra.

Image result for nicole scherzinger as cleopatra

Amal Clooney po duket shumë bukur!

Image result for amal clooney on halloween

Kim Kardashian si Madonna

Image result for kim kardashian as madonna

Kim Kardashian dhe miku i saj Jonathan Cheban si Cher and Sonny.

Image result for kim kardashian as cher

Beyonce e transformuar në një kukull Barbie.

Image result for beyonce as a barbie

Artikuj të ngjashëm