DO AND DON’T: ZAIMINA VASJARI VS. ENCA HAXHIA

By

Shpeshherë detaje nga veshjet e këngëtareve Zaimina Vasjari dhe Enca Haxhia kanë qenë të ngjajshme por sipas tyre ka ndodhur në mënyrë të rastësishme.

E njëjta rastësi ka qenë edhe në videoklipet që lançuan për verën 2014.

Zaimina në ‘Shumë’ u shfaq në shtrat ku shihet me një veshje provokative me detaje të marihuanës, e të njëtin detaj e ka zgjedhur edhe Enca por me një model ndryshe të fustanit.

Nëse bëhen të dyja bashkë ajo që bie më shumë në sy është veshja e Vasjarit e cila është kombinuar më mirë me trupin e saj dhe merr notën pozitive e ndërsa Enca ‘Don’t’ për shkak se kjo veshje asaj nuk i shfaq format e mira trupore madje këngëtarja duket më në mbipeshë se që është./Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm