Djemtë e Dinit, plot stil unik që fëmijë (FOTO)

By

Ka kaluar një dekadë prej kur prezantuesi i njohur Alaudin Hamiti u bë baba për të parën herë, me ardhjen në jetë të dy djemve, Noarit dhe Maelit.

Këta të fundit janë rritur shumë dhe një postim i fundit i Hamitit e ka vënë në pah më së miri një gjë të tillë.

Por, krahas rritjes, djemtë e prezantuesit kanë rënë në sy edhe për një tjetër detaj – stilin dhe eksperimentet jashtë të zakonshmes që përfshijnë edhe flokë ngjyrë pink.

Ndryshe, sezoni i katërt i emisionit ‘Ndrrimi i Natës’ nga Alaudin Hamiti vjen në mesin e muajit Shtator teksa ky muaj në të cilin kemi hyrë do jetë goxha i ngjeshur edhe në platformën Artmotion të cilën e drejton prezantuesi, me shumë risi në prurjet e serialeve, filmave dhe eventeve të kategorisë sportive, që në pak kohë e kanë bërë platformën kosovare, faktor serioz në treg./Prive.al

Artikuj të ngjashëm