Urimi për Erën nga personi që i qëndron pranë në çdo hap! (FOTO)

By

Sot këngëtarja e njohur Era Istrefi feston 22 vjetorin e lindjes, ditëlindje kjo e cila e gjen atë në një pikë mjaft të rëndësishme si dhe të sukseshme në jetën e saj.

E padyshim që ajo ka marrur urime të panumërta si nga familjarët, personat e afërm e fansat e saj, ku mes gjithë atyre urimeve ka qenë edhe urimi i menagjerit të saj, Faton Shoshit.

‘Jam shumë me fat që punojë me një person si ti.Shpresojë që cdo shpresë e dëshirë e ditëlindjes tuaj të bëhet realitet’ -shkruan ky i fundit në llogarinë e tij në Instagram./Prive.al/
faton shoshi

Artikuj të ngjashëm