Djali i ditëlindjes: Ledri Vula i ka kaluar të 30-tat, merr shumë urime nga kolegët

By

Ai për sot mbanë epitetin e djalit të ditëlindjes. Reperi i famshëm Ledri Vula, këtë të marte mbush 32 vjet dhe të gjithë kanë shpërthyer në urime në llogarinë e tij në Instagram.

I apri që e uroi me një mesazh të veçantë ishte menaxheri i tij Faton Shoshi i cili shkruante: “Jam shumë me fat që të kam në jetë si vëlla dhe si mikun më të mirë. Të dëshiroj shumë dashuri në ditëlindjen tënde”, ka shkruar ai.

View this post on Instagram

I am so lucky to have you as my brother and my best friend. Wishing you love and more love on your birthday! 🤴🏻❤️🎉🎊

A post shared by Faton Shoshi (@fatonshoshi) on

Më pas edhe vet Ledri ka publikuar një fotografi, ku të gjithë kolegët e kanë uruar,

Gent Fatali, Yll Limani, Albana osmani, Lumi B, Dhurata Dora, Ermal Fejzullahu e reperi Mozzik, kanë qenë në mesin e emrave të njohur shqiptarë që i kanë uruar ditëlindjen Ledrit.

Artikuj të ngjashëm