Djali i Almeda Abazit si duket “ka gjetur nusen e tij”

By

Modelja shqiptare Almeda Abazi disa muaj më parë është bërë nënë për herë të dytë me vajzën e saj Alina.

View this post on Instagram

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Ajo dhe bashkëshorti i saj aktori Tolgahan Sayisman gjithashtu janë prindër të një djali Efehan.

Së fundmi, modelja në llogarinë e saj në Instagram, ka postuar një fotografi nga takimi i djalit të saj me vajzën e Ledrit Poem Vula.

Në mbishkrimin e fotografisë, ajo shkroi me shaka: “E gjetem nusen ne Efehan & E bukura Poem,” duke etikuar Ledrin dhe Sarën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm