Arjan Konomi thotë se është kërcënuar nga konkurrentja e “Për’puthen”

By

Sezoni i tretë i “Për’puthen” është karakterizuar nga dinamika të shumta me hyrjen e daljen e shumë konkurrentëve.

Së fundmi, çfarë ka marrë vëmendje ishte debati i tensionuar mes konkurrentes nga Kosova, Lauretës dhe opinionistit të emisionit, Arjan Konomi.

Arjan Konomi gjatë këtij emisioni tregoi se ishte kërcënuar nga Laureta, gjë të cilën e mohoi vetë protagonistja.

Për më shumë shikoni videon:

Artikuj të ngjashëm