Dizajneri që u kthye pas 20 vitesh për Kim Kardashian, ajo tregon ankthin që përjetoi kur veshi fustanin e tij

By

Ylli Kim Kardashian ndonjëherë vuan nga ankthi – dhe u shqetësua shumë se do ta dëshpëronte gurun e modës Thierry Mugler.

Image result for thierry mugler

Kim Kardashian tha se pjesëmarrja e saj në  eventin e modës Met Gala ishte po aq anksioze sa dita e saj e dasmës.

Ajo thotë se gjithmonë ndjen shumë presion në eventet elitare dhe foli hapur për shqetësimet e saja.

Ajo thotë se dëshpërimisht nuk donte ta zhgënjente stilistin Thierry Mugler.

“Kjo ndoshta është aq shumë shqetësuese sa martesa ime. Unë nuk e di pse isha aq nervoze për Met Gala”, thotë Kim. “Thjesht e dija që aty do më fotografonin nga cdo kënd i imi. ”

“Ishte një përgjegjësi e madhe për mua sepse ai [Thierry Mugler], pasi i kthye pas 20 vjetësh për të dizajnuar, dëshiron që cdo gjë të jetë diçka magjike, e veçantë dhe e re.”

“Unë thjesht doja që të isha perfekte”.

Pasi u bë gati, ajo tha: “Kam ankth se sa i ngushtë ishte fustani … nuk mund të merrja frymë.”

“Unë kurrë nuk kam ndjerë dhimbje si kjo në jetën time.”

Image result for kim kardashian met gala

Artikuj të ngjashëm