Detaji i veçantë në oborrin e shtëpisë së Erolld Belegut (VIDEO)

By

Këshilltari i Kryeministrit në detyrë, njëherësh kandidati për deputet nga rradhët e AAK-PSD, Erolld Belegu ishte protagonist i një materiali profil në Prive.

Ai shpalosi copëza nga përditshmëria e tij dhe puna.

Mes tjerash, në oborrin e shtëpisë së tij në lagjen Marigona, u zbulua një detaj tejet interesant.

Në hyrje të shtëpisë tek pjesa e luleve është improvizuar flamuri i Kosovës në formë krejtësisht unike e që nuk haset shpesh.

Profilin e Erolldit mund ta ndiqni në videon më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm