Ditëlindja e tretë: Blendi Fevziu ndan foton më të bukur me vajzën e dytë

By

Alis është vajza e vogël e Blendi Fevziut dhe shpesh herë moderatori i “Opinion” ndan momente me të bijën në rrjetet sociale.

Sot ajo ka festuar 3-vjetorin e lindjes dhe familja është kujdesur që vogëlushja e tyre të gëzojë.

Blendi ka postuar një foto nga festa ku duket shumë i lumtur bashkë me vajzën e dytë.

Edhe 100 Alis!

View this post on Instagram

Happy 3 🎂

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Artikuj të ngjashëm