Dhurata Dora gëzon fansat me lajmin e ri

By

Dhurata Dora ka dhënë një lajm të ri për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Ajo njoftoi përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram, se edhe në karantinë po punon në projekte të reja.

Përveç kësaj, këngëtarja tha se ka shumë këngë të cilat mezi pret t’i dëgjojnë fansat e saj të shumtë.

Ndër të tjerash, Dhurata tregoi se kohën e lirë e kalon duke ngrënë, pastruar, bërë muzikë dhe tiktok./Prive.al

Artikuj të ngjashëm