Dhurata Dora dhe Flori zbulojnë datën: Kur publikohet dueti?

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar Prive.al javë më parë, Dhurata Dora dhe Flori Mumajesipo vijnë me një supër-bashkëpunim.

E pritja po merr fund më shpejt nga ç’mendohej.

Përmes rrjeteve sociale, dy artistët kanë bërë të ditur se kënga do të publikohet me datë 11 Shkurt (pasnesër) në ora 15:00.

Kënga ‘Trëndafil’ është prodhim i Threedots Production dhe pritet të jetë hit absolute për këtë fiilimvit.

Kur bëhen bashkë Flori nga meshkujt në njërën anë e Dhurata Dora nga femrat në anën tjetër nga skena muzikore shqiptare, si të ndodhë ndryshe? /Prive.al

? @dhuratadora

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Artikuj të ngjashëm