Alban Ramosaj ndryshon pamje (FOTO)

By

Muaji i parë i këtij viti është shënuar me shumë lëvizje për këngëtarin Alban Ramosaj.

Atë e kemi parë në Paris, në Barcelonë, vende tjera të Spanjës dhe rradha ka qenë për një tjetër destinacion.

Holanda, vendi ku ka edhe një pjesë të familjes është shteti i fundit në kuadër të turit të këngëtarit i cili ka befasuar me ngjyrën e flokëve.

Ai ka vendosur t’i lyejë flokët duke u shndërruar në bjond. Mirë duket edhe kështu, apo jo?! /Prive.al/

Here, use my lighter.

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Artikuj të ngjashëm