Tayna thyen heshtjen për prishjen e raporteve me Mozzik

By

Raporti i Taynës dhe Mozzik ishte vënë në pikëpyetje ditëve të fundit, pasiqë nuk kishin shpërndarë këngët e njëri-tjetrit në Instagram, e po ashtu nuk ndiqen më në këtë rrjet social.

Por, dyshimet mbi prishjen e raporteve e hedh poshtë Tayna.

Reperja ka zgjedhur që në Instagramin e saj publikisht ta uroj Mozzikun për ditëlindje.

“Urime ditëlindjen djali më i mirë. Më shumë jetë dhe lumturi se i meriton” – shkruan Tayna.

Kjo i jep fund dyshimeve se ka krisje të marrëdhënies mes artistëve që sollën hitin “Edhe ti”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm