Kjo Krishtlindje do jetë më e bukur me zërin e Albert Stanajt (VIDEO)

By

Ka pasur një vit goxha të suksesshëm në aspektin muzikor.

Albert Stanaj, në 2017-tën pati shumë koncerte dhe këngë që korrën sukses në platforma online si Spotify.

E për një përmbyllje të denjë, këngëtari duket se e ka menduar gjënë më të bukur – interpretimin e këngëve të Krishtlindjeve me vokalin e tij mahnitës.

Shqiptari nga Mali i Zi tashmë e ka finalizuar me videoklip versionin e tij të këngës ‘Last Christmas’, të cilën e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Disa sekuenca ju ftojmë t’i ndiqni më poshtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm