Dëgjoni disa sekuenca nga kënga e re e Gashit

By

4Reperi me origjinë shqiptare, ka bërë të ditur se projekti më i ri muzikor tashmë është gati, dhe do të lansohet shumë shpejt.

Përmes rrjetit social Instagram, artisti ka ndarë disa sekuenca nga kënga e tij e re, dhe lajmëroi se javën tjetër do të vijë kënga më e re nga ai.

“Më në fund java tjetër erdhi… mos e tejkaloni dashurinë,” kishte shkruar artisti në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by GASHI (@gashi)

Artikuj të ngjashëm