E dëgjuat këngën e Getinjos? Harrojeni tekstin, klipi qenka super

By

Amerikanët do thonin është një xhirim “smooth”.

Lëvisjet e kamerës, lëvizjet e reperit dhe vendi i xhirimeve, janë kombinimi perfeket opër një klip si ky.

Reperi i famshëm kosovar Getinjo, sapo ka lansuar këngën e tij të re “Sillet”, që flet për ngjarjet në jetën e tij dhe repin.

Getinjo i cili bashkë me të vëllain, reperin Mozzik kanë themeluar kompaninë e tyre, e ka lansuar këngën nën emrin e “2 euro music”.

Klipi i tij është xhiruar jashtë Kosovës, ndërsa kualiteti i prodhimit është tejet i lartë e kënga, si rrallë herë në muzikën rep, është shoqëruar edhe me titra të tekstit që do të thotë se reperi kësaj here, ka vënë qëllimshëm cdo varg të këngës së tij në videoklip duke dashur t’i japë suhmë rëndësi tekstit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm