Edoni vendos që sonte të rikthehet si “Victoria Owns”

By

Njëri ndër konkurrentët më të përfolur brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Edon Shileku, sonte ka vendosur të bëhet ashtu siç ishte në natën e parë – si Victoria Owns.

Deri më tani, Victoria është parë duke rregulluar makijazhin, ndërsa më vonë ka vënë dhe flokët artificiale në mënyrë që të përputhet me pamjet totale.

Mbetet të shihet se si do të na surprizojë Victoria Owns sonte!

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm