Dasma përfundoi, Afërdita Dreshaj bën ndryshimin e guximshëm në flokë

By

Pasi dasma e saj përfundoi, muaji i mjaltit në Karaibe po ashtu mori fund, ishte radha për hapin tjetër nga Afërdita Dreshaj.

Këngëtarja e modelja shqiptare, ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në pamjen e saj.

Prej kohësh është bionde, mirëpo flokët e saj ishin të gjata dhe të shkëlqyeshme, por me sa duket edhe ky stil flokësh iu mërzit.

Dreshaj menjëherë pasi është kthyer nga pushimet me bashkëshortin Jakub Kindl, ka prerë flokët e saj krejtësisht të shkurtra.

Po ashtu vërehet se ajo edhe e ka hapur ngjyrën, duke shkuar në tërësisht bionde. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm