Dalin pamjet nga festa për ditëlindjen e tretë të Ansit

By

Dje, djali i Andrrës dhe Sinanit, Ansi festoi ditëlindjen.

Bukuroshi u bë tre vjeç teksa për ditën e veçantë nuk kishte se si të mos mungonte një festë e organizuar nga prindërit.

Ansi e ka festuar ditëlindjen në Gjermani teksa në profilin e tij që menaxhohet nga Andrra, janë postuar pjesë nga festa.

Edhe 100! /Prive.al

View this post on Instagram

Teta @aarlindadestani ❤️

A post shared by Ansi Hoxha (@ansihoxhaa) on

View this post on Instagram

3 years 🎉

A post shared by Ansi Hoxha (@ansihoxhaa) on

Artikuj të ngjashëm