Takohen në Durrës: Si u ndanë sot Tuna dhe Soni?!

By

Shumë vite në skenë por ishte aventura në sezonet e X Factor ajo që i bashkoi Tunën dhe Sonin për disa muaj rresht.

Gjatë spektaklit, ajo që ra në sy ishte një kimi jo fort e këndshme mes dyshes.

Pak për efekt spektakli në tentimet e rritjes së shikueshmërisë, e pak edhe me të vërtetë, dy këngëtaret e njohura shpeshherë nuk janë kursyer për të replikuar ashpër edhe para kamerave.

E duket se pavarësisht përshtypjeve që mund të kenë lindur si perceptim i masës, Tuna dhe Soni ruajnë një miqësi të mirë.

Punët i kanë takuar sot në qytetin e Durrësit ku përmes fotove, dyshja nuk kanë ngurruar të shprehin mallin për njëra-tjetrën. /Prive.al/

officialtuna_1466348527233

 

Artikuj të ngjashëm