Dalin detaje të reja mbi vdekjen e Aviciit

By

Kanë dalë tjera detaje në lidhje me vdekjen e Aviciit.

TMZ raporton se DJ i njohur është vetëvarë me një copë xhami. Hemorragjia e shkaktuar solli edhe vdekjen e menjëhershme të 28-vjeçarit i cili në atë kohë ishte me pushime në Oman ku edhe u gjet pa shenja jete.

Avicii prej kohësh vuante nga stresi dhe depresioni dhe në dhomën e tij është gjetur një shishe verë e thyer prej të cilës edhe e ka siguruar copën.

Artisti thuhej se kishte problem edhe me pankreasin për shkak të konsumimit të tepërt të alkoolit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm