Dafina Zeqirit i ndodh e papritura në koncert

By

Dafina Zeqiri po vazhdon me angazhimet e shumta në sezonin e verës.

Ajo po qëndron afër fansave të saj me koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit.

Por, jo cdo herë gjithcka shkon mirë, meqenëse këngëtarja ka pëjetuar një episod jo fort të këndshëm.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngetarja, e cila përmes një postimi në Instastory tregon se pas koncertit ka thyer dhëmbin. Krahas një fotoje të publikuar në profilin e saj, Dafina shkruan: “Kur e then dhëmbin pas koncertit… Çfarë thënie ka a thua?” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm