Dafina Zeqiri i bie pishman? Këtë fundvit vendos të…

By

Po i mungon skenës muzikore shqiptarë për tashmë një vit e gjysmë.

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas një periudhe mes Kosovës, Suedisë dhe Amerikës, e ndau mendjen përfundimisht për të bërë karrierë përtej oqeanit.

Street Fighter #toldya

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

Dafinën se pamë në fundvitin e kaluar e as këtë verë në koncerte, me të cilat u mendua se po përshëndetej pasi edhe fshiu çdo fotografi nga kjo pjesë në rrjetet sociale.

Por, për fansat e këngëtares ka lajme të mira.

Sipas të gjitha gjasave, Dafina do i rikthehet këtë fundvit koncerteve në trojet shqiptare përkundër se ky kapitull dukej i përmbyllur.

Kënga e fundit shqip për këngëtaren është e vitit 2016 por kjo përbën fare pak problem meqenëse hitet e Dafinës dëgjohen e këndohen për vite të tëra rresht.

Artikuj të ngjashëm