Dafina Zeqiri flet për ish të dashurin (VIDEO)

By

Pas disa muajsh në lidhje, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i kanë dhënë fund romancës duke lënë në vend të parë punën që kanë bashkë.

Për herë të parë, këngëtarja foli për ish të dashurin gjatë intervistës së saj në NIN me Alaudin Hamitin.

Ajo tregoi çfarë raporti ka aktualisht me të.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm