Kida publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Ashtu siç edhe paralajmëroi, Kida ka publikuar projetin e saj të ri muzikor.

Këngëtarja solli me videoklip këngën të titulluar “Moti” me muzikë të realizuar nga Prygo Royal.

Klipi është xhiruar në Turqi dhe ju tashmë mund ta shihni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm