Dafina anulon disa prej koncerteve të parapara por përse?

By

Rikthimi nga Amerika e aktivizoi goxha këngëtaren Dafina Zeqiri.

Pas një periudhe pa projekte muzikore dhe duke i munguar fansave me koncerte, këngëtarja me të gjitha kapacitetet iu rikthye rutinës së dikurshme.

View this post on Instagram

Deutschland vibes

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Suksesi i këngëve të rikthimit i garantoi Dafinës që të qëndrojë sërish në maje të listës së këngëtarëve më të kërkuar për mbrëmje muzikore duke e bërë atë tejet të angazhuar në këtë drejtim sa i përket datave.

Por, fansat në Europë të Dafinës mund të jenë zhgënjyer së fundmi me anulimin e disa prej datave të parapara për muajin Shkurt.

Shkaku duket të jenë mospajtimet e menaxhmentit të këngëtares me organizatorët e koncerteve, siç e kanë sqaruar ‘Moneyz team’ përmes një postimi ku mes tjerash garantojnë se Dafina do jetë së shpejti në vendet e parapara. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm