Cozman në prag të publikimit të këngës së re, reperi paralajmëron projektin

By

Kënga e tij e fundit ishte një bashkëpunim me mikun e tij nga labeli ku të dy janë anëtarë.

Cozman dhe Agon Amiga nga Baba Stars, sollën bashkë një këngë me ritme e pamje verore të quajtur e jemja.

Ndërsa tani, Cozman ka paralajmëruar një tjetër projekt të cilin pritet ta sjellë solo.

Është vet reperi ai që ka shkruar në Instagram dhe po ashtu ka lansuar një insert nga klipi i tij i ri i këngës së quajtur Gango e cila lansohet këtë të premte. /Prive.al

View this post on Instagram

Neser 14:00 #GANGO 💯

A post shared by COZMAN (@cozman) on

Artikuj të ngjashëm