Cllevio flet pas konfliktit me Noizyn duke befasuar me fjalët

Së fundmi ka pasur një konflikt mes Noizy dhe një ish-reperit të The Bloody Alboz (TBA), Cllevio (sa ishte në TBA nofkën ai e kishte Hudra). Dyshja kishin pasur edhe një konflikt verbal me shkëmbime mesazhesh, por që tani duket se situata është qetësuar. Në rrjete sociale thuhet se Noizy edhe ka goditur me grusht … Continue reading Cllevio flet pas konfliktit me Noizyn duke befasuar me fjalët