Çka thotë sot Stresi për Noizyn? (VIDEO)

By

Tashmë të gjithë e dini që Stresi dhe Noizy kanë bërë paqe mes vete dhe sot, janë miq të mirë.

Pjesëmarrja e Stresit në koncertin madhështor të Noizyt, ishte speciale, por çka thotë sot ai për mikun e tij reper?

Në një intervistë për Prive, Stresi përpos që ka folur për jetën dhe planet e tij, ai i tha disa fjalë edhe për Noizyn dhe koncertin Alpha Shoë.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë.

Artikuj të ngjashëm