Tayna paralajmëron ‘bombardim’ me fotografi nga pushimet

By

Pas një vere jashtëzakonisht të suksesshme dhe me shumë koncerte, Tayna ka nisur pushimet.

Reperja e re që hyri fuqishëm në estradën shqiptare, ka treguar përmes një fotografie se gjendet në Side të Turqisë.

Ajo madje paralajmëroi ‘bombardim’ me fotografi nga pushimet. Një shumë seksi veç e postoi të cilën mund ta shihni më poshtë.

Artistja nuk ka bërë të ditur kush po e shoqëron megjithatë e ka merituar një pushim të tillë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm