Çka po vjen e re nga Loredana?

By

“Pinky Promise” titullohet projekti i ri muzikor nga Loredana që është shumë pranë lansimit.

Këtë e bëri të ditur vet Loredana përmes një postimi në Instagram, ku ndau sekuencat e para nga videoklipi i këngës.

Ndryshe nga këngët e tjera të këngëtares, “Pinky Promise” sjell me vete një befasi.

Është Hana e vogël që do të jetë pjesë e videoklipit së bashku me mamanë.

Kënga tashmë është finalizuar dhe do të publikohet këtë të enjte në ora 23:59.

View this post on Instagram

A post shared by babymama (@loredana)

 

Artikuj të ngjashëm