Çka po ndodh mes Efit dhe Mozzikut? (VIDEO)

By

Tash e disa ditë, në media po qarkullon lajmi se Efi dhe Mozzik kanë nisur një histori dashuri.

Krejt kjo nisi pasi reperi publikoi dy video krah bukuroshes së njohur.

Por si qëndron e vërteta, çka po ndodh mes tyre?

Prive ju sjell detaje përmes videos së mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm