E ëmbla Renée, gjëja më e mirë e vitit 2015 për Norën

By

Viti 2015 pa dyshim se për Nora Istrefin dhe Robert Berishën do mbetet përherë në kujtesë si një ndër vitet më të veçanta për çiftin.

Ata u bënë për të parën herë prindër të vajzës Renée që mbushi jetën e tyre me plot dashuri e pozitivitet.

E Nora Istrefi pasi kalendari shënoi datën 1 Janar 2016 ka kujtuar këtë moment përmes një postimi në profilin e saj në Instagram.

Këngëtarja ka treguar se Renée është gjëja më e mirë e vitit 2015 duke i bashkangjitur një imazh ku shihet e ëmbla Renée si gjithmonë e hareshme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm