Çka i thonë Seldi e Mimoza, Sinanit dhe Andrrës (FOTO)

By

Dita e enjte përkon me një zhvillim të rëndësishëm për Sinan Hoxhën dhe bashkëshorten e tij, Andrra Destani.

Çifti, në zemër të Tiranës parashohin të nisin sipërmarrjen e re, dyqanin me fustane të nusërisë dhe jo vetëm të quajtur ‘Andrra Couture’.

E para nisjes së eventit, të shumtë kanë qenë fytyrat publike që i kanë uruar fat Sinanit dhe Andrrës.

Mes tjerash, nuk kanë munguar as urimet e Mimozës dhe Seldit.

‘Urime, ishalla u shkon mbarë. Suksese Andrra dhe Sinan’ – është shprehur Mimoza në postimin publik teksa Seldi ka qenë më i shkurtër.

Ai ju ka përkujtuar ndjekësve ‘8 Shkurtin’ si datë kur do nis kjo sipërmarrje.

Shumë suksese! /Prive.al

Suksese Andrra ☺️ Sinan Me 8 shkurt mos harroni @andrracouture ??‍♂️

A post shared by Seldi Qalliu (@seldi__qalliu) on

Artikuj të ngjashëm