Cilin nga kolegët s’mund ta durojë Ganimete Abazi? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit PRIVE, nuk i ka shpëtuar as Ganimete Abazi.

Përmes 60 sekondave, këngëtarja tregoi se është dashuruar vetëm një herë në jetë dhe kush po i mungon në jetën e saj.

Kë nga kolegët s’mund ta durojë, kur bëri për herë të fundit marrëdhënie seksuale dhe a po frikësohet nga koronavirusi?

Këto por edhe më shumë i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm