Cilin duet e refuzoi Shpat Deda? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit PRIVE, këtë të shtunë iu ka përgjigjur Shpat Deda.

Këngëtari simpatik tregoi çka i pengon tek vetja, a është në lidhje, kujt i këndon ninullë, çfarë dëshiron për veten dhe çfarë dueti ka refuzuar ai.

Këto por edhe shumë të tjera ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm