Cili është mendimi i parë i mëngjesit të Lyrical Son?

By

25 pyetjeve të emisionit Prive, këtë të shtunë që sapo kaloi, iu përgjigj Lyrical Son.

Reperi i PINT, tregoi shumë gjëra përmes kësaj rubrike madje tregoi kur do të dalë kënga e tij e re, si është jeta e tij në Amerikë dhe shumë gjëra të tjera që e karakterizojnë atë.

Ai po ashtu tregon se cili është mendimi i parë që ka çdo ditë kur zgjohet në mengjes, e reperi edhe njëherë e dëshmon thjeshtësinë e tij.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm