Cili e dha puthjen e parë, Labi apo Qëndresa? (VIDEO)

By

Në Prive Tok të kësaj të shtunë që kaloi, ishte çifti simpatik, Labi dhe Qëndresa.

Me sy mbyllur, ata iu kanë përgjigjur disa pyetjeve duke treguar kështu shumë gjëra për njëri-tjetrin.

Kush e dha puthjen e parë, kush e do edhe një fëmijë, kush nervozohet më shpejtë, kush është prind më i mirë dhe të tjera.

Të gjitha i kuptoni brenda videos më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm