Sonte në Klan Kosova muzikë live – këngët e bukura shqipe i interpreton Albina Kelmendi (VIDEO)

By

Kjo mbrëmje në Klan Kosova sjellë në ekranet tuaja këngët më të bukura shqipe.

Në Nd’rrimin e Natës, interpreton këngëtarja Albina Kelmendi e shoqëruar nga Family Band.

Këngëtarja do interpretojë disa nga këngët më të bukura përfshirë ato popullore dhe argëtuese.

Ndiqeni sonte në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, duke filluar nga ora 22:00. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm