Seven Saraqi do të vijë së shpejti me projekt të ri!

By

Muaji i nëntorit dhe dhjetorit janë edhe periudha më e ngjeshur sa i përket projekteve të reja muzikore në tregun shqiptarë.

Ndonëse jo qëllimisht kjo traditë e cila përcjellë për vite me rradhë artistët tanë po trashëgohet edhe tek gjeneratat e reja të këngëtarëve pasi që edhe ata po ndjekin të njejtën strategji kohore.

I fundit i cili njoftoi se do të sjellë projekt të ri shumë shpejt është këngëtari mjaft i talentuar Seven Saraqi i cili javë më parë solli projektin “Shtinja flakën” i cili u prit mjaft mirë nga publiku.

Lajmin për prurjen e re artisti e bëri të ditur përmes profilit të tij në Instagram teksa i’u premtoi fansave që projekti i ri do të vijë shumë shpejt dhe se ata njëherit janë edhe motivimi kryesor i tij. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm