Cilat janë gratë më të zoja në politikën shqiptare sipas Vlora Çitakut? (VIDEO)

By

E ftuar në Prive ishte Vlora Çitaku e cila u përgjigj në 50 pyetjet e Prive.

Ajo na zbuloi shumë nga eksperienca e saj në mision dhe jeta e saj personale.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm