Adriana Matoshi nënë e 4 fëmijëve! (VIDEO)

By

Aktive në film, teatër, seriale, e tashmë dhe me shkollën për fëmijë në disa fusha të artit, është kjo aktorja Adriana Matoshi, e cila po del të jetë mjaftë e angazhuar kohën e fundit.

Ajo është prurja më e re e këtij sezoni në serialin ‘O sa mirë’ por ky nuk mbetet i vetmi angazhim i aktores Matoshi.

E përpos gjithë këtyre angazhimeve në punë e profesion ajo është edhe nënë e 4 fëmijëve.

Si po mund të i’a del?! Cilat janë planet dhe angazhimet për vitin që po vie?! Cilave projekte do i’u japë prioritet ajo?!

Të gjitha këto pyetje e shumë plane tjera të Adrianës mund ti kuptoni në intervistën e realizuar nga gazetaria Maki Bajrami. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm