Çifti i njohur martohet në fshehtësi (FOTO)

By

Çifti i njohur ka vendosur të martohet në fshehtësi.

Bëhet fjalë për Zoe Kravitz dhe Karl Glusman.

30 vjeçarja dhe aktori 31 vjeçar, u kurorëzuan në heshtje të mërkurën, sipas Us Weekly.

Thuhet se çifti po planifikon një ceremoni martesore tradicionale në qershor në Francë, por tashmë janë martuar ligjërisht.

Zoe dhe Karl filluan lidhjen në vitin 2016.

View this post on Instagram

🍉🍉🍉 OUTTAKE 2

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Artikuj të ngjashëm