Çfarë thotë Xhensila për këngën e re të Kidës dhe Ermalit ?!

By

Publikimi i këngës ‘Mi Amore’ nga Ermal Fejzullahu dhe Kida pasoi me komplimente edhe nga kolegët për këtë krijim muzikor.

Nuk ishin të paktë artistët që shpërndanë këngën në rrjetet e tyre sociale duke thënë fjalët më të mira për projektin.

Njejtë ka vepruar sot edhe Xhensila Myrtezaj, këngëtarja nga Shqipëria që ka një histori të bashkëpunimeve me shtëpinë On Records fal duetit me Mozzik.

Sa shumë që më pëlqen zemër, më është bërë refren dite – i ka thënë ajo Kidës në profilin e saj në Instagram.

Ndryshe, një duet mes dyshes ishte në plane dhe u përmend për disa muaj rresht mirëpo deri tani nuk ka asgjë të konkretizuar. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm