Çfarë po zihet mes Artës dhe Edonit?

By

Dy banorët shumë të pëlqyer të shtëpisë janë bërë bashkë.

Ata komplotuan me njëri tjetrin që t’i vënë në lojë banorët e shtëpisë.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm