Çfarë ka Tara si Blero e çka si Teuta ?! (VIDEO)

By

Blero ishte protagonisti i radhës i rubrikës Kutia në emisionin NIN. Ai iu përgjigj pyetjeve nga më të ndryshmet të Liberta Spahiut.

Mes të tjerash këngëtari tregoi se çfarë mendimi ka kur sheh veten në pasqyrë në mëngjes, cila sharje i dhemb më së shumti dhe çka do të ndryshonte ai tek vetja.

Blero poashtu dha përgjigjjen e tij në pyetjen se çfarë ka marrë Tara nga ai e çfarë nga Teuta. Atij iu kërkuan nga Liberta edhe dhjetë pompa gjatë intervistës.

Se si u përgjigj ai në këto dhe pyetje të tjera mund ta kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm